ul. Cicha 36 95-054 Ksawerów
Jesteśmy dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00
ul. Cicha 36 95-054 Ksawerów
Jesteśmy dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00
Usługa
Pomiary diagnostyczne
W naszym otoczeniu pojawia się coraz więcej odbiorników elektrycznych, a co za tym idzie wiele obiektów budowlanych zmienia swój charakter z rezystancyjno-indukcyjnego na rezystancyjno-pojemnościowy. Stosowanie oświetlenia LED i zasilaczy impulsowych powoduje pobór energii z sieci, przez co odbiorcy są obciążani wysokimi opłatami za moc bierną pojemnościową. Nawet jeśli wymienione terminy z zakresu elektroenergetyki brzmią dla Ciebie jak język kosmitów, intuicja na pewno słusznie podpowiada Ci, do czego to prowadzi. Korzystanie z mocy biernej i pobór energii pojemnościowej z sieci to dodatkowe opłaty naliczane przez zakłady energetyczne. Na szczęście możemy temu zapobiec!
Dzięki zainstalowanym przez nas filtrom i kompensatorom rekordziści oszczędzają dziś w swoich fabrykach nawet do 6 tysięcy złotych względem wydatków, które musieli ponosić wcześniej z tytułu „starej energii”!

Oszczędzaj na rachunkach za energię

Jeszcze kilka lat temu ponadumowne pobory mocy biernej (moc indukcyjna) były zmorą zakładów produkcyjnych. Początkowo problem ten rozwiązały baterie kondensatorów. Coraz więcej elektroniki powoduje dziś jednak zmianę charakteru odbiorów. Z tego powodu klasyczne baterie kondensatorów przestają spełniać swoje zadanie. Na szczęście postęp technologiczny pozwala nam dziś rozwiązać ten problem. Kompleksowa analiza jakości energii elektrycznej przeprowadzona pod kątem zużycia mocy oraz wyższych harmonicznych pozwala dokładnie dobrać odpowiednie urządzenia, które rozwiążą problem mocy biernej.

Już dziś skontaktuj się z naszym doradcą, aby dowiedzieć się więcej o kompensatorach mocy biernej i sprawdzonych sposobach ograniczania wydatków na prąd.

✆ +48 604 170 594 | ✉️ urel@urel.pl