ul. Cicha 36 95-054 Ksawerów
Jesteśmy dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00
ul. Cicha 36 95-054 Ksawerów
Jesteśmy dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00
Usługa
Pomiary ochronne
Zgodnie z prawem budowlanym, polskimi normami oraz wymaganiami ubezpieczycieli obiektów każda instalacja elektryczna musi zostać poddana okresowym pomiarom w celu oceny zdolności do dalszej, bezpiecznej eksploatacji. Regularne działania na tym polu to nie tylko obowiązek prawny, ale przede wszystkim najlepszy sposób na zapewnienie i utrzymanie bezpieczeństwa i życia użytkowników danej przestrzeni, a także znajdujących się tam środków materialnych. Nasi eksperci doskonale zdają sobie z tego sprawę, dlatego nasza praca nigdy nie ogranicza się jedynie do zapisania kilku wartości i podpisania się pod dokumentem. W UR-EL kładziemy nacisk na kompleksową ocenę instalacji pod kątem bezpieczeństwa, ergonomii i ekonomii.

Bezpieczeństwo i postęp

Jako jedna z niewielu firm w kraju realizujemy pomiary zgodne z najbardziej aktualnymi normami europejskimi (często nieprzetłumaczonymi jeszcze na język polski). Wierzymy, że każda aktualizacja wytycznych to krok w kierunku rozwoju i postępu. Wybierając pomiary ochronne realizowane przez naszych ekspertów zwiększasz nie tylko bezpieczeństwo inwestycji, ale także ergonomię instalacji elektrycznej.

Oszczędzaj na prądzie!

Podczas wykonywania pomiarów ochronnych zawsze poświęcamy czas na ocenę instalacji pod kątem właściwego wykonania, dalszej rozbudowy, a także stabilnej pracy w kolejnych latach użytkowania. Chętnie dzielimy się wiedzą o aktualnych trendach w branży, wskazując możliwe kierunki modernizacji i rozwoju, które pomagają zwiększać oszczędności związane z wydatkami na energię elektryczną.

Już dziś skontaktuj się z naszym doradcą, aby dowiedzieć się więcej o pomiarach ochronnych i sprawdzonych sposobach ograniczających wydatki na prąd.

✆ +48 604 170 594 | ✉️ urel@urel.pl