ul. Cicha 36 95-054 Ksawerów
Jesteśmy dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00
ul. Cicha 36 95-054 Ksawerów
Jesteśmy dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00
Usługa
Projektowanie instalacji elektrycznych
Dla wielu klientów dobrze przygotowany projekt instalacji elektrycznej to przede wszystkim ergonomia i wieloletni komfort użytkowania obiektu przygotowanego na rozwój nowych technologii i uwzględniającego bieżące potrzeby związane z poborem energii.
Naszym zadaniem jest więc optymalizacja dostępu do punktów zasilania z uwzględnieniem najważniejszego – BEZPIECZEŃSTWA. Już na etapie planowania należy mieć pewność, że przyłączenie do sieci zostanie wykonane zgodnie z prawem i uwzględnieniem wszystkich obowiązujących norm. Nasi specjaliści posiadają niezbędne uprawnienia i na bieżąco analizują zmieniające się przepisy. Dzięki temu wszystkie projekty instalacji elektrycznych (realizowane w porozumieniu z inwestorem, generalnym wykonawcą lub biurem architektonicznym) przygotowujemy zgodnie z najnowszymi normami i rozporządzeniami.
W 2020 roku wprowadzono istotne zmiany w prawie budowlanym. Dotychczasowe przepisy będą jednak obowiązywały do 20 września 2021 roku. Na bieżąco monitorujemy wszystkie zmiany prawne. W zależności od Państwa potrzeb i preferencji oferujemy obecnie dwie drogi uzyskania pozwoleń budowlanych: starą i nową. Zachęcamy do kontaktu z naszym doradcą, który chętnie wyjaśni, czym różnią się od siebie te rozwiązania i kiedy warto tworzyć projekt według znowelizowanych przepisów.

Co możemy dla Ciebie zrobić:

  • Projektowanie linii średniego napięcia
  • Projektowanie stacji transformatorowych
  • Opracowywanie projektów instalacji elektrycznych dla zakładów produkcyjnych i usługowych
  • Opracowywanie projektów instalacji elektrycznych dla obiektów mieszkaniowych
  • Projekty i prefabrykacja rozdzielni elektrycznych
  • Współpraca z architektami i projektantami
  • Rozbudowa instalacji elektrycznych
  • Projekty modernizacyjne
Jak będzie przebiegać nasza współpraca?
Potrzebujesz modernizacji, wymiany lub rozbudowy instalacji elektrycznej? Chętnie ustalimy szczegóły i porozmawiamy o Twoich potrzebach podczas spotkania, wideokonferencji lub rozmowy telefonicznej. W przypadku nowopowstających obiektów zapraszamy do współpracy generalnych wykonawców, projektantów oraz biura architektoniczne.
Znając Twoje potrzeby przeprowadzimy wizję lokalną, aby przygotować jak najlepszą ofertę.
W ciągu 10 dni bezpłatnie opracujemy dla Ciebie koncepcję techniczną.
Znając wszystkie szczegóły techniczne Twojej inwestycji możemy rozpocząć negocjacje związane z ofertą.
Po podpisaniu odpowiednich dokumentów i ustaleniu wszystkich niezbędnych terminów bierzemy się do pracy. Uwzględniając wytyczne inwestora i warunki zakładu energetycznego sporządzimy dla Ciebie odpowiedni projekt budowlany lub projekt techniczny (w zależności od ustalonej wcześniej drogi prawnej).
Już dziś skontaktuj się z naszym doradcą, aby dowiedzieć się więcej o pomiarach ochronnych i sprawdzonych sposobach ograniczających wydatki na prąd. ✆ +48 604 170 594 | ✉️ urel@xao.pl